Papierové výplne

Papierové výplne sú ďalším ideálnym riešením pre balenie a ochranu vašich produktov pri preprave. Tieto výplne sú vyrobené z recyklovaného papiera, čo je ekologické a zároveň veľmi efektívne. Papierové výplne sú flexibilné a prispôsobujú sa tvaru a veľkosti vašich produktov, čím zabezpečíte ich maximálnu ochranu. Navyše, sú ľahko skladovateľné a nezaberajú veľa miesta. Vyberte si z našej ponuky papierových výplní a zabezpečte bezpečnú prepravu produktov, ktoré majú pred sebou putovanie k novým majiteľom. 

#ShowMore#

Aké sú výhody papierových výplni?

Papierové výplne prinášajú mnoho výhod v porovnaní s inými typmi balíkových výplní. Predstavujeme vám 5 dôvodov, pre ktoré by ste mali zvážiť práve ich použitie: 

  • Ekologické
  • Bezpečnostné 
  • Flexibilita
  • Úspora miesta
  • Nízke náklady

 

Ekologické dôvody: Papierové výplne sú vyrobené z recyklovaného papiera alebo z obnoviteľných zdrojov, čo z nich robí ekologicky priateľskú alternatívu.

Bezpečnostné dôvody: Poskytujú vynikajúcu ochranu produktov počas prepravy. Sú schopné prispôsobiť sa tvaru a veľkosti predmetov, vďaka čomu zabezpečia tovar v balení. Zafixovanie tovaru pomocou výplni zabezpečí jeho doručenie bez poškodení. 

Flexibilita: Papierové výplne sú naozaj veľmi flexibilné a môžu byť použité na balenie rôznych druhov predmetov, bez ohľadu na ich tvar alebo veľkosť. 

Úspora miesta: Sú ľahko skladovateľné a nezaberajú veľa miesta, čo je veľkou výhodou pre obchody s obmedzeným priestorom. 

Nízke náklady: V porovnaní s inými baliacimi materiálmi sú papierové výplne výhodnejšou voľbou, čo môže pomôcť znížiť náklady na prepravu. 

Vďaka týmto výhodám sú papierové výplne ideálnou voľbou pre balenie a prepravu rôznych produktov. 

Aké využitie majú papierové výplne? 

Papierové výplne sú vhodné pre mnoho situácií. Tu je pre vás opísaných niekoľko príkladov, kedy by ste mohli zvážiť ich použitie: 

  • Preprava krehkých predmetov
  • E-shopy a iné online obchody
  • Balíky rôznych tvarov a veľkostí 
  • Ekologické balenie 
  • Skladovanie

 

Preprava krehkých predmetov: Papierové výplne sú ideálne pre balenie krehkých predmetov, ako sú sklo, keramika a elektronika. Poskytujú vynikajúcu ochranu proti nárazom a tlaku.

E-shopy a iné online obchody: Pre e-shopy a iné online obchody sú papierové výplne skvelou voľbou. Sú ľahké, lacné a poskytujú efektívnu ochranu pre produkty počas prepravy.

Balíky rôznych tvarov a veľkostí: Papierové výplne sú flexibilné a prispôsobujú sa tvaru a veľkosti predmetov, čo je ideálne pre balenie neštandardných alebo nepravidelných tvarov. 

Ekologické balenie: Ak sa snažíte minimalizovať svoj environmentálny dopad, papierové výplne sú skvelou voľbou. Sú vyrobené z recyklovaného materiálu, sú teda  plne recyklovateľné. 

Skladovanie: Papierové výplne sú tiež užitočné pre skladovanie predmetov, ktoré potrebujú dodatočnú ochranu, ako sú sezónne dekorácie, starožitnosti alebo dokumenty.

Tieto príklady ukazujú, že papierové výplne sú univerzálnym riešením pre mnoho baliacich a prepravných potrieb.

4 položiek celkom
Kartónová striž na balenie-10 kg
Akcia Tip
15 € –33 %
12 € vrátane DPH
10 €

Mnohokrát si lámeme hlavu, do čoho zabaliť tovar, najmä ak ho chceme odložiť v krabici a chceme zabezpečiť, aby to bola skutočná ochrana tovaru pred poškodením, či už ide o...

Kód: 9897
10581 10581 vostinovy papier hnedy 50cm 25m
Akcia
Voštinový papier
Skladom ihneď k odoslaniu (1 ks)
od 30 € vrátane DPH
od 25 €

Vlastnosti produktu: typ: pružný voštinový papier na ochranu produktu parametre: kraftový papier šírka papiera: 40 cm pred natiahnutím, cca 30 - 35 cm po natiahnutí alebo...

Kód: 821/BIE2
wypelniacz papierowy eko ironpack
Výplňový papier 350 mm/450 m 70gr/m2
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
30 € vrátane DPH
25 €

Ekologická papierová výplň je vhodná na vyplnenie prázdneho priestoru v krabici - je plne recykľovateľná a ľahko sa s ňou manipuluje. Návin: 450m Šírka: 350mm 100%...

Kód: 9990
Výplňový papier FiLLiP BOX, 380 mm/450 m
Výplňový papier FiLLiP BOX, 380 mm/450 m
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
51,60 € vrátane DPH
43 €

FiLLiP BOX je výborným pomocníkom pri ekologickom balení zásielok v malých aj stredných množstvách.

Kód: 6184
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Produkty z našej produkcie