Textilné pásky

1 položiek celkom
Páska strieborná silná 48/50 m duct tape
Páska strieborná silná 48/50 m duct tape
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
6,60 € vrátane DPH
5,50 €

Vystužené lepiace pásky Duct Tape sú univerzálne pásky s veľmi širokým využitím od opráv až po dočasné montážne práce.

Kód: 10296

Textilná lepiaca páska, tiež známa ako duck tape, je jedným z najuniverzálnejších a najužitočnejších nástrojov, ktoré môžete mať vo svojom domácom arzenále. Táto silná, odolná a flexibilná páska sa stala synonymom pre rýchle a efektívne riešenia všetkých druhov problémov. Zaujíma vás, čo spôsobuje jej vysokú odolnosť? Existuje hneď niekoľko dôvodov: 

  • Silné lepidlo, ktoré sa dobre prichytáva k rôznym povrchom. Drží aj v prípade, že je vystavené rôznym netypickým podmienkam, čo z neho robí spoľahlivý materiál na dlhodobé použitie.
  • Vodeodolnosť, vďaka ktorej je táto páska skvelou voľbou pre použitie v exteriéri, nakoľko odoláva vode a vlhkosti. 
  • Flexibilita, vďaka ktorej sa ľahko prispôsobí rôznym povrchom a tvarom, čo z nej robí všestranný nástroj pre rozličné aplikácie.

#ShowMore# 

Aké sú výhody textilnej lepiacej pásky?

Silná lepiaca sila: Je navrhnutá tak, aby spoľahlivo držala na rôznych povrchoch, vrátane dreva, kovu, plastu, skla a iných materiálov. Táto silná adhézia je kľúčová pri rôznych opravách a projektoch.

Odolnosť voči poveternostným podmienkam: Odoláva rôznym poveternostným podmienkam. Môžete ju použiť pri extrémnych teplotách, od mrazivej  zimy až po horúce letné dni, a stále bude spoľahlivo držať.

Rôzne farby a vzory: Okrem jej praktických vlastností je páska dostupná v mnohých rôznych prevedeniach. To znamená, že si môžete vybrať takú, ktorá najlepšie zapadá do vášho projektu alebo dokonca pridať estetický prvok do vášho domáceho prostredia.

Jednoduchá aplikácia: Je veľmi jednoduchá na použitie. Stačí ju odstrihnúť v požadovanej veľkosti, prilepiť na povrch a dobre stlačiť. Netrvá to dlho a výsledkom je spoľahlivý a pevný spoj.

Vďaka týmto vlastnostiam je textilná lepiaca páska často používaná pri rôznych domácich opravách, DIY projektoch, remeselných prácach a dokonca aj voľnočasových aktivitách. Je to skutočne všestranný pomocník, ktorý vám pomôže zvládnuť rôzne úlohy s ľahkosťou a spoľahlivosťou.

Kde využiť textilnú lepiacu pásku?


Textilná lepiaca páska je oveľa viac, než len obyčajná lepiaca páska. S jej rôznymi prevedeniami  sa dá prispôsobiť prakticky akémukoľvek účelu.


Opravy domácnosti a dielní
Jedným z najčastejších spôsobov jej využitia je pri rýchlych opravách v domácnosti alebo dielni. Nech je to roztrhnutý záves, uvoľnené rukoväte na náradí alebo rozbitý okraj nábytku, táto páska je spoľahlivým spoločníkom, ktorý dokáže rýchlo zafixovať problém.

Kreatívne projekty pre deti
Pre deti môže byť textilná lepiaca páska zábavným a inšpiratívnym materiálom na tvorbu. Môžu vytvoriť vlastné náramky, ozdobiť si školské potreby  alebo dokonca vyrobiť jednoduché hračky. Táto páska je bezpečná a jednoduchá na manipuláciu, takže deti si ju môžu vychutnať aj samostatne.

Vylepšenie a zdobenie
Textilná lepiaca páska nie je len o opravách, ale aj o vylepšovaní a ozdobovaní vecí. Môžete vytvoriť originálne dizajny na skrinky, lampy, kvetináče a iné predmety vo vašej domácnosti. Pre svoje dekoratívne projekty si vyberte farbu a vzor, ktorý najviac vyhovuje vašej osobnosti a štýlu.


Textilná lepiaca páska je skutočným všestranným pomocníkom vo vašej domácnosti. Bez ohľadu na to, či potrebujete rýchlo zafixovať problém, vylepšiť dekoráciu, alebo len tak vytvoriť niečo originálne, táto páska je správnou voľbou.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Produkty z našej produkcie