Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že v našej spoločnosti NABAL s.r.o. bude v dňoch od 22.07.2024 do 30.07.2024 letná dovolenka. Počas tohto týždňa nebude fungovať výroba, sklad ani expedície objednávok. Všetky došlé objednávky budú vyexpedované k Vašej spokojnosti v stredu 31.07.2024. Ďakujeme za pochopenie

Krepové a papierové pásky

3 položiek celkom
Lepiaca páska 50 50 nabal
Lepiaca páska krepová do 80°
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
od 1,63 € vrátane DPH
od 1,36 €

Je odolná voči vlhku a výkyvom tepla a priľnavá k väčšine materiálov.

Kód: 263/SIR
Lepiaca páska maliarska do 60°C
Lepiaca páska maliarska do 60°C
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
od 1,32 € vrátane DPH
od 1,10 €

Je odolná voči vlhku a výkyvom tepla a priľnavá k väčšine materiálov.

Kód: 359/SIR
Lepiaca páska papierová, hnedá - 48/50 m - EKO
Akcia Výpredaj
Lepiaca páska papierová, hnedá - 48/50 m - EKO
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
3 € vrátane DPH
2,50 €

Papierová lepiaca páska z pevného kraftového papiera. Farba hnedá,  lepidlo Solvent, 100% recyklovateľná s obrovskou výhodou recyklovateľnosti spolu s kartónovými krabicami,...

Kód: 5328

Krepové lepiace pásky sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti, kancelárie či dielne. Vyznačujú sa vysokou pružnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Sú ideálne pre mnohé rozličné účely - od balenia a značenia, až po drobné opravy. Naše krepové lepiace pásky sú dostupné v rôznych šírkach a dĺžkach, aby vyhovovali všetkým vašim potrebám. Vyberte si z našej širokej ponuky a uľahčite si prácu s kvalitnými krepovými lepiacimi páskami. 

Väčšinou sa vyrábajú z papiera, ktorý je pokrytý pružným a lepiacim materiálom. Tento
materiál je zvyčajne zmesou prírodných alebo syntetických kaučukov, prísad a lepidiel. Papier použitý na výrobu krepových lepiacich pások je špeciálne upravený, aby bol pružný a odolný voči trhaniu. Krepové lepiace pásky sú tiež často pokryté voskom alebo iným vodoodpudivým materiálom, aby zabezpečili odolnosť voči vlhkosti.

Papierové lepiace pásky sú vyrobené z papiera a sú pokryté lepiacou látkou, ktorá umožňuje jednoduché a pevné pripevnenie na rôzne povrchy. Papierové lepiace pásky sú ideálne pre balenie, označovanie, umelecké projekty, drobné opravy a mnoho ďalších aplikácií. Sú dostupné v rôznych šírkach, dĺžkach a farbách, aby vyhovovali vašim potrebám.
#ShowMore#

Vyrábané sú z rôznych typov papiera, ako je napríklad krepový papier, kraftový papier alebo washi papier. 

Krepový papier je ľahký a pružný, čo umožňuje páske sa prispôsobiť nerovným povrchom. Je ideálny pre maskovanie pri maľovaní, kde je potrebné chrániť určité oblasti pred farbou.

Kraftový papier je silný a odolný papier, ktorý je často používaný na výrobu pások, ktoré sú určené pre balenie a zabezpečenie balíkov.  

Washi papier je japonský rukou robený papier, ktorý je ľahký, ale zároveň pevný. Washi pásky sú populárne v scrapbookingu a iných kreatívnych projektoch vďaka ich širokej škále farieb a vzorov. 

Lepidlo použité na týchto páskach sa líši v závislosti od ich použitia, ale väčšinou sa používa vodeodolné lepidlo so silnou priľnavosťou.

 

Aké sú výhody krepových a papierových lepiacich pások? 

Prinášajú mnoho výhod, ktoré ich robia obľúbenou voľbou pre rôzne účely. Poďte si tieto výhody priblížiť: 

Flexibilita - Krepové a papierové lepiace pásky sú pružné a ľahko sa prispôsobia rôznym povrchom a tvarom.

Ekológia - Sú vyrobené z obnoviteľných zdrojov a sú biodegradovateľné, čo je v súlade s environmentálnymi normami. 

Široká škála použitia - Môžu sa použiť v rôznych oblastiach, ako je balenie, kancelárske práce, umelecké projekty, dekorácie a mnoho ďalších. 

Jednoduchá manipulácia - Sú ľahko odtrhateľné a nevyžadujú žiadne špeciálne nástroje na použitie.

Bezpečnosť - Krepové a papierové lepiace pásky sú bezpečné na použitie, pretože neobsahujú žiadne toxické látky a sú bezpečné aj pre deti.

Silná lepiaca schopnosť - Tieto pásky majú silnú schopnosť priľnavosti, ktorá zabezpečuje, že zostanú pevne pripevnené k povrchom. Sú odolné aj voči vode a vlhkosti.

Jednoduché odstránenie - Na rozdiel od niektorých iných typov lepiacich pások sa dajú krepové a papierové pásky ľahko odstrániť, a to navyše aj bez zanechania zvyškov lepidla. 

Dostupnosť - Sú široko dostupné, a tiež cenovo dostupné, čo z nich robí praktickú voľbu pre mnoho ľudí. 

Aké majú krepové lepiace pásky využitie?

Maľovanie - Krepové a papierové lepiace pásky sú často používané pri maľovaní na vytvorenie čistých línií a ochrany povrchov, ktoré nemajú byť zafarbené.

Balenie - Sú ideálne na balenie darčekov alebo zabezpečenia balíkov určených na prepravu z bodu A do bodu B.

Opravy - Môžu byť použité na dočasné opravy rôznych predmetov, ako sú náradie, nábytok alebo dokonca autá.

Výroba a remeslá - Vďaka svojej pružnosti a schopnosti prispôsobiť sa rôznym tvarom sú krepové a papierové pásky obľúbené v oblasti výroby a remesiel.

Dekorácie - Sú dostupné v rôznych farbách a vzoroch, takže sa často používajú na dekorácie, napríklad pri tvorbe nápisov alebo výzdoby na oslavách. 

Stavebné práce - V stavebníctve sa krepové a papierové pásky často používajú na zabezpečenie materiálov, ochranu povrchov alebo označovanie. 

Kancelárske potreby - Môžu sa použiť na označovanie dokumentov, zaznamenávanie poznámok alebo zabezpečenie dokumentov. 

Výučba a projekty - Tieto lepiace pásky sú bezpečné na použitie pre deti, takže sa často používajú v triedach alebo na vyhotovenie domácich projektov. 

Labeling - Sú ideálne na písanie a sú často používané na označovanie položiek, vďaka čomu ich ľahšie identifikujete. 


Spomenuli sme vám len niekoľko oblastí ich využitia a forma ich využitia je len a len na vás.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Produkty z našej produkcie