Papierové tašky-krútene ucho

Papierové tašky sú nielen praktické, ale aj ekologické a štýlové. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú alternatívu k plastovým taškám. Naše papierové tašky sú dostupné v rôznych veľkostiach a dizajnoch, čo z nich robí ideálnu voľbu pre každú príležitosť. 

Sú navyše skvelým riešením pre obchod a biznis. Stále viac a viac podnikov a podnikateľov chcú ponúknuť svojim zákazníkom a klientom trvácne a recyklovateľné balenie. Sú tiež ideálne pre špeciálne udalosti alebo darčekové balenie. 

#ShowMore#

Naše papierové tašky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný a má dlhú životnosť, čo zaisťuje, že vaše položky budú v bezpečí. Môžete si tiež vybrať z rôznych farebných a tlačových možností, aby ste našli tašku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu. 

Papierové tašky sú nielen funkčné, ale aj esteticky pôsobia výborným dojmom. Môžete si ich dať potlačiť vlastným logom alebo vlastným dizajnom, čo z nich robí skvelý marketingový nástroj. Investujte do papierových tašiek a urobte krok smerom k ekologickejšiemu a štýlovejšiemu baleniu. 

Investujte do naších biodegradovateľných tašiek a urobte krok smerom k ekologickejšiemu, udržateľnejšiemu a štýlovejšiemu baleniu. 

Aké sú výhody papierových tašiek? 

Papierové tašky prinášajú mnoho výhod, ktoré ich robia atraktívnou voľbou pre spotrebiteľov aj podnikateľov. Tu sú  niektoré z nich:

 • Ekologické
 • Životnosť
 • Prispôsobiteľné
 • Viacúčelové
 • Esteticky príťažlivé

Ekologické výhody

Papierové tašky sú biologicky odbúrateľné a recyklovateľné, čo znamená, že majú menší dopad na životné prostredie v porovnaní s plastovými taškami. 

Životnosť

Obvykle sú vyrobené zo silného a odolného materiálu, ktorý môže bezpečne uniesť rôzne produkty. 

Prispôsobiteľné

Ľahko sa prispôsobia potrebám spotrebiteľa. Môžete si ich dať potlačiť logom firmy, čo z nich robí skvelý nástroj pre značku a marketing. 

Viacúčelové

Papierové tašky môžu byť použité na rozličné účely, vrátane nákupov, balenia darčekov alebo dokonca byť súčasťou dekorácie. 

Esteticky príťažlivé

Často sú považované za štýlovejšie a atraktívnejšie ako ich plastové náprotivky, čo z nich robí skvelú voľbu pre tých, ktorí hľadajú esteticky príťažlivé riešenie pre balenie. 

Aké majú využitie papierové tašky?

Papierové tašky majú široké spektrum využitia v rozličných oblastiach. Tu je niekoľko príkladov:

 • Obchody a supermarkety
 • Reštaurácie a kaviarne
 • Darčekové obchody
 • Promo aktivity
 • Domácnosť 
 • Eko-iniciatívy

Obchody a supermarkety

Papierové tašky sú ideálne pre nákupy v obchodoch a supermarketoch. Môžu byť použité na prenášanie potravín, oblečenia, domácich potrieb a ďalších produktov.

Reštaurácie a kaviarne

Mnoho reštaurácii a kaviarni používa papierové tašky na balenie jedla a na odnesenie zakúpeného tovaru alebo donášku. 

Darčekové obchody

Tento typ tašiek je ideálny na balenie darčekov. Sú dostupné v rôznych veľkostiach a dizajnoch, čo z nich robí atraktívne riešenie pre balenie darčekov. 

Promo aktivity

Tašky, ktoré  sú označené s logom alebo reklamným odkazom, sú skvelým nástrojom pre propagáciu značky alebo podujatia. 

Domácnosť

V domácnosti môžu byť použité na skladovanie rôznych predmetov, ako sú hračky, knihy alebo remeselné materiály. 

Eko-iniciatívy

Patríte k environmentálne vedomím jednotlivcom a organizáciám, ktoré chcú znižovať svoju spotrebu plastu a podporovať recykláciu? Papierové tašky sú pre vás skvelou voľbou!

1 položiek celkom
krutene ucho
Akcia Novinka
Papierová taška - krútené ucho
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
od 0,24 € vrátane DPH
od 0,20 €

Papierová taška s krúteným papierovým uchom, vyznačujúca sa vysokou nosnosťou.

Kód: 863/BIE
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Produkty z našej produkcie