Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že v našej spoločnosti NABAL s.r.o. bude v dňoch od 22.07.2024 do 30.07.2024 letná dovolenka. Počas tohto týždňa nebude fungovať výroba, sklad ani expedície objednávok. Všetky došlé objednávky budú vyexpedované k Vašej spokojnosti v stredu 31.07.2024. Ďakujeme za pochopenie
25 položiek celkom
Bublinková fólia ČIERNA
Akcia Výpredaj
od 13 €–10 %
od 15,60 € vrátane DPH
od 13 €

Bublinková fólia je vyrobená z polyetylénu nízkej hustoty, je vhodná pre prekladanie krehkých a citlivých výrobkov alebo fixáciu tovaru v prepravných obaloch

Kód: 500/SIR
bublinkova folia z 50 recyklovana 50 mikronov PDT248586
Akcia
od 12 € vrátane DPH
od 10 €

Bublinková fólia je vyrobená z polyetylénu nízkej hustoty, 90% tvorí recyklát. Je vhodná pre prekladanie krehkých a citlivých výrobkov alebo fixáciu tovaru v prepravných obaloch

Kód: 191/SIR
Bublinková fólia ELIT-40 μm
Akcia Tip
od 4 €–89 %
od 4,80 € vrátane DPH
od 4 €
Kód: 11928
esd3
Akcia
od 4,50 €–9 %
Bublinková fólia ESD
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
od 5,40 € vrátane DPH
od 4,50 €

Bublinková fólia je vyrobená z nízkohustotného polyetylénu, je vhodná pre prekladanie krehkých a citlivých výrobkov či fixáciu tovaru v prepravných obaloch.

Kód: 440/SIR3
Bublinková fólia STRONG-60 μm
Akcia
od 17 €–11 %
od 18 € vrátane DPH
od 15 €

Bublinková fólia je vyrobená z nízkohustotného polyetylénu, je vhodná pre prekladanie krehkých a citlivých výrobkov či fixáciu tovaru v prepravných obaloch.

Kód: 284/SIR2
Bublinková fólia ULTRA-80 μm
Akcia Tip
od 19,99 €–9 %
Bublinková fólia ULTRA-80 μm
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
od 21,60 € vrátane DPH
od 18 €

Bublinková fólia je vyrobená z nízkohustotného polyetylénu, je vhodná pre prekladanie krehkých a citlivých výrobkov či fixáciu tovaru v prepravných obaloch.

Kód: 785/RKA2
Držiak ručnej fólie - MINI­
Držiak ručnej fólie - MINI­
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
6,36 € vrátane DPH
5,30 €

Plastový odvíjač ručnej fólie granát slúži na uľahčenie práce pri balení krabíc, kartónových hrán a podobne.

Kód: 3077
Fólia polyetylénová – Hadica š.1000mm/hrúbka: 100 µm
174 € vrátane DPH
145 €

Baliaca PE fólia tzv. hadica čiže rukáv š. 100cm/100µm - polyetylénová (PE) fólia v rolkách - ľahké zvarenie fólie - priehľadná, vhodná na fixáciu - stabilná tuhosť...

Kód: 5211
ldpe folia
Akcia
170 € –23 %
156 € vrátane DPH
130 €

PE fólie ploché   Polyetylénové fólie chránia tovar pred vonkajšími vplyvmi: nečistotami, prachom, vlhkosťou a pod. Tieto PE fólie sú...

Kód: 7749
fólia prekývacia 1
Akcia Novinka
46 € –13 %
Krycia fólia 1200x1600 mm
Skladom (>5 balenie)
47,99 € vrátane DPH
39,99 €

rozmer: 1200 x 1600 mm gramáž: 30 µm balenie: 250 hárkov / 1 rolka

Kód: 9994
Odvíjač streč fólie R.O.S
Odvíjač streč fólie R.O.S
Skladom ihneď k odoslaniu (>5 ks)
7,19 € vrátane DPH
5,99 €

Odvíjač fólie R.O.S. zložený z dvoch proti sebe otáčajúcich kužeľových dielov z odolného plastu. Set 2ks, plastový, na ručnú streč fóliu

Kód: 3074
Penová fólia 3mm 100x100 nabal 600x600
Akcia
od 36 €–24 %
Penová fólia
Skladom (>5 ks)
od 40,80 € vrátane DPH
od 34 €

Penový polyetylén (EPE) čiže penová fólia je ľahký izolačný materiál, ktorý sa používa ako spoľahlivá tepelná a zvuková izolácia alebo ako ochrana proti poškodeniu (škrabance,...

Kód: KART-207
Hore
Ďalšie produkty

Fólie sú všestranným nástrojom v mnohých odvetviach a aplikáciách. Od balenia a ochrany produktov, cez použitie v stavebníctve až po špeciálne použitie v technologických zariadeniach. Naša široká ponuka fólií zahŕňa rôzne typy a hrúbky, aby sme dokázali uspokojiť všetky vaše potreby. Bez ohľadu na to, či hľadáte strečové, bublinkové alebo polyetylénové fólie, máme pre vás to pravé. 

#ShowMore#

Ponúkame vám vysokokvalitné fólie vyrobené z osvedčených materiálov, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolávali náročným podmienkam, zatiaľ čo zabezpečujú vysokú úroveň ochrany a efektivity. Prezrite si našu ponuku a nájdite fóliu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. 

Kategória “Fólie” je určená pre širokú škálu zákazníkov. Zahrňuje to jednotlivcov, ktorí potrebujú fólie pre domáce účely, ako aj profesionálov v rôznych odvetviach, vrátane stavebníctva, výroby, balenia a mnohých ďalších. Takisto je vhodná pre firmy, ktoré hľadajú spoľahlivé a kvalitné fólie pre svoje operácie. Bez ohľadu na vaše konkrétne potreby, naše fólie ponúkajú široký výber produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadované výsledky.

Aký je rozdiel medzi strečovými, bublinkovými a polyetylénovými fóliami? 

Strečové, bublinkové a polyetylénové fólie sú tri rôzne typy fólií, ktoré sa líšia vo svojich vlastnostiach a použití: 

 

 

 

 

Tieto fólie sú veľmi pružné a používajú sa najmä na balenie a ochranu tovaru. Sú schopné sa natiahnuť a prispôsobiť tvar predmetu, čo zabezpečuje pevné a bezpečné balenie. Často sa používajú v potravinárskom priemysle na balenie potravín, ale aj v logistike na balenie paletizovaného tovaru. 

 

 

 

 

Tieto fólie sú vybavené malými vzduchovými bublinami, ktoré poskytujú vynikajúcu ochranu proti nárazom. Sú ideálne na balenie krehkých predmetov a často sa používajú pri sťahovaní alebo pri posielaní balíkov.

 

 

 

 

Tieto fólie sú vyrobené z plastu a sú odolné voči vlhkosti, chemikáliám a UV žiareniu. Sú odolné a pružné, čo ich robí vhodnými pre širokú škálu aplikácií, vrátane balenia, izolácie a stavebných prác.

 

Každý typ fólií má svoje špecifické využitie a je dôležité vybrať ten správny typ podľa vašich potrieb. 

Čo znamenajú rozmery ako napríklad š.1000mm/hrúbka: 100 µm v popise polyetylénových a boxov?

Rozmery uvedené v popise polyetylénových fólií, ako napríklad š.1000mm/hrúbka: 100 µm, označujú šírku a hrúbku materiálu:

 

  1. “Š.1000mm” znamená, že fólia má šírku 1000 milimetrov, čo sa rovná jednému metru. Toto je meranie, ktoré určuje, aký široký je materiál. 

 

  1. “Hrúbka: 100 µm” označuje hrúbku materiálu. “µm” je skratka pre mikrometre (známe aj ako mikróny), ktoré sú jednotkou dĺžky v metrickom systéme rovné jednej milióntine metra. Teda hrúbka fólie je 100 mikrometrov.

 

Tieto rozmery sú dôležité pre určenie toho, či vám daný materiál bude vyhovovať pre vaše konkrétne potreby. Napríklad, hrubšia fólia môže poskytnúť lepšiu ochranu a odolnosť, zatiaľ čo širšia fólia môže byť potrebná na balenie väčších predmetov. 

Doplnkové informácie k trom druhom fólií

 

  • Strečová fólia: Tento typ fólie je výnimočne  pružný, čo umožňuje jeho použitie na rôzne účely. Je ideálny na balenie potravín, pretože dokáže udržať ich čerstvosť a zároveň zabraňuje premiestňovaniu sa tovaru počas prepravy. Existujú dva hlavné typy strečovej fólie - ručná a strojová. Ručná strečová fólia je určená na manuálne balenie, zatiaľ čo strojová strečová fólia je určená na použitie v balíkovacích strojoch

 

 

 

  • Bublinková fólia: Bublinkové fólie sú známe svojou schopnosťou chrániť predmety pred poškodením počas prepravy. Bublinky naplnené vzduchom pôsobia ako výnimočný tlmič nárazov, čo je ideálne pre krehké predmety. Bublinková fólia je ľahká a má dobré izolačné vlastnosti.

 


Polyetylénová fólia: Táto fólia je silná a odolná voči prerušeniu, čo ju robí ideálnou na balenie ťažkých alebo ostrých predmetov. Polyetylénová fólia je tiež vodotesná a odolná voči väčšine chemikálií, čo  jej umožňuje balenie tovaru v rôznych segmentoch. Taktiež môže byť vyrobená v rôznych farbách a hrúbkach, čo umožňuje širokú škálu použití.

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov
Vlastná výroba
Vlastná výroba
Produkty z našej produkcie