Stroj na vzduchové vankúšiky MAMA

Kód: 6811
799 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Verzia: Standard (10m/min.) Stroj MAMA je určený na jednoduchú výrobu vzduchových vankúšikov. Garantujeme výraznú úsporu skladového priestoru, redukciou ostatných obalových materiálov ako flo-pak, bublinkové fólie, kartónové výplne. Jednoduchá obsluha, možnosť nafúknuť si len požadované množstvo vzduchových vankúšikov, robí z tohto stroja ideálneho pomocníka pre väčšinu malých eshopov. Pri spotrebe viac ako 10 vriec mesačne, ponúkame možnosť, prejsť na profi stroj, alebo požiadať o prenájom.

Detailné informácie

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávke nad 150€
Expresné doručenie
Expresné doručenie
Expedícia do 24 hodín
Kvalitné produkty
Kvalitné produkty
2000 + spokojných zákazníkov

Podrobný popis

Stroj MAMA Standard

– možnosť bezplatného zapožičania na 1 rok pri objednaní 180 rolí fólie 

Popis a špecifikácia

Úspora skladového miesta, redukcia iných výplňových materiálov-to sú vzduchové vankúšiky .  Tento stroj vás poteší svojou jednoduchou obsluhou, ktorú zvládne každý. Stačí raz nastaviť 3 základné parametre (radi vám s nimi pomôžeme) a nafukovanie vankúšov sa môže začať.

Do prístroja stačí dokupovať fólie na výrobu vzduchových vankúšikov. Z jednej rolky nafúknete až 3 800 vankúšikov. Prístroj pritom dokáže pracovať s rôznymi rozmermi vankúšikov. Na jednom prístroji si preto môžete nafúknuť malé i veľké vankúšiky.

Túto šikovnú mašinku ponúkame vo verzii STANDARD a PROFI, ktoré sa líšia v rýchlosti nafukovania vankúšikov. Oba stroje vynikajú jednoduchosťou ovládania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: